Croatia

Intellecta Language Centre

Contact: Igor Lukic
Address: Ulica Petra Preradovica 20
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: 00385 91 1616 107
Fax: 00385 1 4854 335
Email: igor.lukic@intellecta.hr
www.intellecta.hr

Sekvoja Centar

Contact: Tamara Tomic
Address: Heinzelova 47
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone:+ 385 91 600 49 42 Office Phone: + 385 1 230 04 73
Email: tamara@sekvoja.net
www.sekvoja.net

Sova Jezično Učilište

Contact: Jasminka Dupor
Address: Varšavska 14
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: 01 4830570; 091 2322362
Email: sova@sova.hr or jasminka.dupor@sova.hr
www.sova.hr

Pravni Fakultet u Splitu

Contact: Tania Blazevic
Address: Domovinskog rata 8
21000 Split
Croatia

Telephone: 021-320-030
Email: tblazevic@pravst.hr
www.pravst.unist.hr

British Council Croatia

Contact: Đurđica Valadžija
Address: Palmoticeva 60
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: +385 1 4899 508
Fax: +385 1 4833 955
Email: exams@britishcouncil.hr
www.britishcouncil.hr

Moje Znanje, Business English Centre

Contact: Sanda Lisičin
Address: Hermanova 1c
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: 00385 95 596 7862
Email: mojeznanje@moje-znanje.com
www.moje-znanje.com

ABC STRANI JEZICI d.o.o.

Contact: Erika Roša
Address: Amruševa 10
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: +385 (0) 99 464 64 62 or +385 (0) 99 32 50 172.
Email: engleski1@abc-strani-jezici.hr
www.abc-strani-jezici.hr/

Integral Educational Programs Ltd

Contact: Lea Ban
Address: Pierottijeva 5
10 000 Zagreb
Croatia

Telephone: 0038514683381
Email: lea@integraledu.hr
www.integraledu.hr